polityka prywatności :: zastrzeżenia prawne

P.P.H.U. BARBRA
Jacek Kowierski
95-054 Ksawerów
ul. Tymiankowa 23
tel. 42 213 84 15
kom. 603 675 735
e-mail: barbra@barbra.com.pl

Oprawy do katalogów – atrakcyjne okleiny i płótna introligatorskie

Naszą specjalnością jest wykonywanie opraw do katalogów z próbkami materiałów. Do ich tworzenia wykorzystujemy wysokiej jakości komponenty, dlatego można mieć pewność, że wzorniki oferowanych produktów przez długi czas będą zachęcać do zakupów. Atrakcyjny katalog, który umożliwia sprawne i dokładne przejrzenie propozycji, powinien znaleźć się w każdym miejscu oferującym różnego rodzaju materiały.

Oprawy do katalogów i nie tylko

Specjalistyczne okładki wykonujemy z twardej litej tektury. Przy ich tworzeniu sięgamy też po solidne okleiny i płótna introligatorskie, które – dzięki wiedzy oraz doświadczeniu – potrafimy doskonale dobrać do potrzeb danego projektu.

Nasze wyroby najczęściej używane są jako oprawa do katalogów:

Wykonane przez nas oprawy mają zastosowanie głównie w próbnikach takich jak katalogi tkanin czy szale wzorcowe. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dlatego jeśli potrzebujesz innego rodzaju opraw, chętnie podejmiemy wyzwanie.

Bez względu na to, czy potrzebujesz oprawy do katalogu z próbkami nici, tkanin wykładzin, czy innego typu okładki, forma wykonania zawsze dostosowywana jest do oczekiwań klienta. Oferowane oprawy mogą być wykończone proponowanymi przez nas dodatkami introligatorskimi, które usprawnią używanie folderów i pozytywnie wpłyną na ich wygląd. Jesteś zainteresowany oprawą do katalogu firan lub innych materiałów? Zapraszamy do współpracy!